Про сайт

 

Віртуальний методичний кабінет "Історія та суспільствознавчі дисципліни в школі" (адреса в мережі Інтернет: http://metod-ist.jimdo.com/) - це сайт для вчителів і методистів, які навчають історії та суспільствознавчих дисциплін у закладах загальної середньої освіти.

Сайту притаманний адаптивний веб-дизайн, що забезпечує оптимальні відображення та взаємодію незалежно від того, з якого пристрою і через який браузер Ви здійснюєте перегляд (розмір вікна браузера також не впливає на відображення і функції сайту).

Даний сайт за адресою http://metod-ist.jimdo.com/ є некомерційним і неприбутковим особистим освітнім сайтом.

Всі матеріали даного сайту захищаються відповідно до норм міжнародного права та чинного законодавства України у сфері захисту авторських і суміжних прав!

Використання на інших інтернет-ресурсах окремих матеріалів сайту заохочується, проте можливе тільки при неодмінному вказуванні джерела, з обов'язковим гіперпосиланням на metod-ist.jimdo.com!

Віртуальна бібліотека сайту є лише збіркою покликань на ресурси, книги, статті тощо, що розміщені у вільному доступі в мережі Інтернет власниками авторських і суміжних прав на ці книги, статті тощо. Таким чином, покликання на всі книги, статті тощо, представлені на даному сайті тільки для ознайомлення, переадресовують користувача на відкриті загальнодоступні офіційні веб-ресурси установ, видавництв, авторів тощо, й жодним чином не можуть порушувати авторські чи суміжні права.

Медіаконтент сайту або розроблений автором сайту, або є вільним загальнодоступним (free, тобто таким, вільне використання якого дозволено його авторами чи власниками) Інтернет-контентом.

Якщо Ви все ж вважаєте, що розміщені на сайті матеріали, хоча б і найменшим чином, порушують Ваші авторські права, негайно звертайтеся до розробника сайту через відповідну форму для заповнення в рубриці "КОНСУЛЬТПУНКТ" (Ваше повідомлення розпочніть із помітки "Copyright!").

Автор сайту закликає всіх неодмінно дотримуватися норм чинного законодавства у питанні захисту авторських і суміжних прав!


Звернення до відвідувачів сайту

Якщо Ви - вчитель чи методист і Вам є що розповісти колегам про вивчення історії та суспільствознавчих дисциплін у школі, - напишіть на сайт.

Форма для звернення знаходиться у рубриці "КОНСУЛЬТПУНКТ".