Навчальні плани та програми для закладів загальної середньої освітиОновлення навчальних програм для 5-9 класів

 

Міністерство освіти і науки України впродовж лютого-квітня 2017 р. організувало на платформі EdEra онлайн-обговорення навчальних програм для 5-9 класів з метою їхнього розвантаження та оновлення.На всеукраїнському методичному семінарі представлено концепцію інтегрованого курсу

для старшокласників  "Історія: Україна і світ"

8–9 лютого 2017 року в Києві відбувався Другий всеукраїнський методичний семінар «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди». У рамках семінару було організовано круглий стіл «Викладання історії України у контексті всесвітньої історії» за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Учасники круглого столу обговорили питання підвищення ефективності шкільної історичної освіти та запропонований Міністерством освіти і науки проект концепції інтегрованого курсу «Історія: Україна і світ» для старшокласників. Представив проект концепції інтегрованого курсу директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

 

Передбачається, що базовий навчальний предмет для 10-11 класів "Історія: Україна і світ" сприятиме вмінню інтерпретувати історію України як частину світового культурного і політичного простору.