Школа громадянської освіти на урядовому порталі

На Урядовому сайті для юних громадян функціонує «Школа громадянської освіти».


На сторінках урядового порталу для дітей школярі також можуть ознайомитися з історією державної влади в Україні, структурою і роботою Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади, дізнатися як захистити свої права та бути активним членом суспільства.


 Молодіжний

дискусійний клуб

"Публічна політика"

запрошує до участі в дебатах

Кафедра філософії та політології Тернопільського національного економічного університету запрошує старшокласників до участі у роботі Молодіжного дискусійного клубу «Публічна політика». Для цього необхідно зайти на сторінку Клубу, зареєструватися та долучитися до дискусії.

 

Учителів загальноосвітніх навчальних закладів може зацікавити методика проведення навчальних занять у формі інтелектуальної гри «Дебати», яка представлена на сторінках Молодіжного дискусійного клубу «Публічна політика» в соціальних мережах Фейсбук та вКонтакті.Ким бути?                                 Вибір майбутньої професії

Вибір професії — серйозний крок. Ця сторінка для тих, хто хоче довідатися про специфіку різних професій, плюси та мінуси кожної з них й зробити усвідомлений вибір.