Офіційне інтернет-представництво Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "ЛЕЛЕКА"Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "ЛЕЛЕКА" у 2017/2018 навчальному році

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА» проводиться на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 02.02.2012 р. № 98 «Про затвердження Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 20.02.2012 р.  за   № 257/20570, та від  07.03.2012 р. № 269 «Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» на базі ініціатора цих змагань – Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір».

У Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА» крім учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів України може за власним бажанням брати участь учнівська молодь інших держав. У 2017/2018 навчальному році конкурс «ЛЕЛЕКА – 2018» відбудеться 16 березня 2018 року. Заявки від регіонів та списки учасників необхідно було надіслати не пізніше 1 березня 2018 року.

Для організації та проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2018»  на місцях необхідно:

 1. Організатору конкурсу у навчальному закладі зареєструватися у районного (міського) координатора. У разі відсутності такої особи інформація та заявка безпосередньо подаються регіональному координатору, який остаточно формує та надсилає до Оргкомітету загальну заявку та списки учасників від відповідного регіону  (областей та міста Києва).

 2. Вчитель (викладач), який працює під керівництвом районного (міського) координатора, надає йому необхідні дані про учасників свого навчального закладу (рекомендовано: на групу не менше 10 учнів), завірені керівником навчального закладу. Термін подання відповідних документів  районні та регіональні координатори визначають самостійно. Районний (міський) координатор оформляє загальну заявку, в якій зазначає усі навчальні заклади, кількість учасників по класах і надсилає її регіональному координатору.

Завантажити таблиці можна у розділі  «РЕЄСТРАЦІЯ» на сайті ініціаторів проведення конкурсу. При реєстрації шифр вказувати не потрібно!

 3. Пакети з бланками відповідей учасників, а також з уточненими списками учнів на електронних носіях надсилаються у день виконання завдань на адресу Оргкомітету:  03170,    м. Київ,  вул. Міжнародна, 49, Всеукраїнська громадська організація «Освітній простір».

Отримати детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу, участі у ньому учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів можна також за тел. (050) 720-33-31; (097) 992-37-05; (093) 509-91-47.

Комплекти завдань, бланки відповідей, дипломи, інформаційні збірники та інша друкована продукція з логотипом конкурсу Оргкомітет надсилає регіональним координаторам, які передають їх районним (міським) координаторам для вручення  цих матеріалів учасникам.

 4. Згідно з пунктом 7.4 Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» фінансування організації та проведення конкурсу, нагородження його учасників здійснюються за рахунок  коштів, не заборонених законодавством. Тому конкурс проводиться за рахунок благодійних внесків учасників, спонсорських коштів фізичних та юридичних осіб.

У 2018 році рекомендований благодійний внесок від кожного учасника становить 20 грн., з яких 1 грн. залишається на місцях з метою здійснення витрат на забезпечення проведення конкурсу у районах (містах).  Учні з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування є пільговою категорією участі у конкурсі (про що вказати у заявці).

Рекомендовані благодійні внески  (у розмірі 19 гривень від кожного учасника) перераховуються на поточний рахунок Всеукраїнської громадської  організації «Освітній простір»:

П/р 26008362209 в національній валюті, Код ЄДРПОУ: 38080805  в Святошинському відділенні № 5 Київської регіональної дирекції  ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»,  МФО 380805  (лише з поміткою - благодійний  внесок на «Конкурс «Лелека»).

Заявки  та  списки   від  районів, міст, ОТГ  (з вказаними    реквізитами    квитанцій), а також копії   квитанцій     про    сплату благодійного    внеску, до 1 березня 2018 року надсилаються    на    електронну    адресу регіонального (обласного)  координатора в Тернопільській області (Е-mail: leleka-ternopil@ukr.net)  з  вказанням району, міста, ОТГ у темі повідомлення.


Про підсумки проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "ЛЕЛЕКА-2017" та організацію конкурсу "ЛЕЛЕКА-2018"


Результати Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "ЛЕЛЕКА-2017"

Оргкомітет підбив підсумки Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "ЛЕЛЕКА-2017"

Скачать
Результати конкурсу "ЛЕЛЕКА-2017"
Тернопільська область-min.pdf
Adobe Acrobat документ 664.4 KB

У 2017 році нагородження учасників Конкурсу дипломами відбувається залежно від набраної ними кількості балів:

 

«Золотий ЛЕЛЕКА»         –  90 – 100 балів;
«Срібний ЛЕЛЕКА»          –  80 – 89 балів;
«Бронзовий ЛЕЛЕКА»     –  60 – 79 балів;
«Сертифікат учасника»  –   0 – 59 балів.

 

Увага!  Учасники, роботи яких виконані олівцем, незалежно від набраної кількості балів, у відповідності з положенням про Конкурс, відзначаються сертифікатом учасника.

 

Докладна інформація про Конкурс на офіційному сайті організаторів за покликанням: http://osvitniy-prostir.com.ua/