Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства в Тернопільській області (2016/2017 н.р.)

Скачать
9kl-pravoznavstvo.pdf
Adobe Acrobat документ 69.5 KB
Скачать
10kl-pravoznavstvo.pdf
Adobe Acrobat документ 69.7 KB
Скачать
11kl-pravoznavstvo.pdf
Adobe Acrobat документ 69.4 KB


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства в Тернопільській області (2016/2017 н.р.)

 

Дипломи І ступеня:

Савка Олеся Олегівна - учениця 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фурман Ангеліна Валентинівна - учениця 10 класу Комунального закладу Навчально-виховний комплекс "Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля" Лановецької районної ради Тернопільської області;

Улашкевич Людмила Аркадіївна - учениця 11 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.


Дипломи ІІ ступеня:

Лепко Єлизавета Сергіївна - учениця 9 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука;
Репеха Соломія Борисівна - учениця 9 класу Козівської ЗОШ І- ІІІ ст. №2 Козівської районної ради Тернопільської області;

Головецька Софія Михайлівна - учениця 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич";
Данчук Віктор Віталійович - учень 10 класу Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області;
Ковальчук Андрій Валентинович - учень 10 класу Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області;

Федик Наталія Ігорівна - учениця 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Якимчук Юлія Вікторівна - учениця 11 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука.

 

Дипломи ІІІ ступеня:

Берда Аріна Ігорівна - учениця 9 класу Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Кременецької міської ради Тернопільської області;
Бородюх Юрій Андрійович - учень 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району Тернопільської області;
Демчук Антон Юрійович - учень 9 класу Шумського ліцею;
Дорош Тетяна Михайлівна -  учениця 9 класу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
Іваськів Дарія Анатоліївна - учениця 9 класу Ріпинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
Іжук Софія Михайлівна - учениця 9 класу Новоставської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Новоставці Бучацького району Тернопільської області;
Олексюк Ілона Миколаївна - учениця 9 класу Заліщицької державної гімназії м. Заліщики Тернопільської обл.;
Ходанович Дарина Сергіївна - учениця 9 класу Комунального закладу Навчально-виховний комплекс "Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля" Лановецької районної ради Тернопільської області;

Вербицька Тетяна Володимирівна - учениця 10 класу Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області;
Головата Любов Богданівна - учениця 10 класу Новосілківської ЗОШ І - ІІІ ступенів Підгаєцького району Тернопільської області;
Головач Христина Павлівна - учениця 10 класу Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області;
Кокітко Іванна Іванівна - учениця 10 класу Дарахівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів;
Кужель Катерина Святославівна - учениця 10 класу НВК "Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Кременецької районної ради Тернопільської області";
Лушев Олександр Васильович - учень 10 класу Стрілковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Пелешок Оксана Василівна - учениця 10 класу Баворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області;

Баран Соломія Іванівна - учениця 11 класу Гає-Розтоцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Зборівського району Тернопільської області;
Блашак Віта Ігорівна - учениця 11 класу Потуторської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бережанської районної ради Тернопільської області;
Гусак Ірина Сергіївна - учениця 11 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2;
Кірдей Христина Юріївна - учениця 11 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, що знаходиться у комунальній власності Теребовлянської міської ради;
Тютюнник Вікторія Сергіївна - учениця 11 класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Козівської районної ради Тернопільської області;
Чепчур Мар’яна Миколаївна - учениця 11 класу Шумського ліцею;
Чуфай Лілія Романівна - учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Раштівці.


Рекомендації МОН щодо проведення IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2016/2017 н.р.

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.01.2017 №1/11-645

Скачать
1_11-645.pdf
Adobe Acrobat документ 361.6 KB