Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у Тернопільській області (2016/2017 н.р.)

Скачать
8kl-istorija.pdf
Adobe Acrobat документ 249.4 KB
Скачать
9kl-istorija.pdf
Adobe Acrobat документ 314.9 KB
Скачать
10kl-istorija.pdf
Adobe Acrobat документ 316.1 KB
Скачать
11kl-istorija.pdf
Adobe Acrobat документ 247.8 KB


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в Тернопільській області (2016/2017 н.р.)

 

Дипломи І ступеня:

 

Турчин Софія Андріївна - учениця 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

 

Люпа Вероніка Юріївна - учениця 9 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

 

Томчук Євген Андрійович - учень 10 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

 

Ольхова Юлія Ігорівна - учениця 11 класу Бучацької гімназії імені В.М. Гнатюка.

 

 

Дипломи ІІ ступеня:

 

Біла Христина Степанівна - учениця 8 класу Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області;

Кудасюк Марія Ігорівна - учениця 8 класу Кімнатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області;

Яворська Ірина Олегівна - учениця 8 класу Комунального закладу Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області;

 

Данчук Галина Дмитрівна - учениця 9 класу Коропецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Марка Каганця;

Іжук Софія Михайлівна - учениця 9 класу Новоставської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Новоставці Бучацького району Тернопільської області;

Турківська Вікторія Романівна - учениця 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Юзюк Каріна Віталіївна - учениця 9 класу Матвіївського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад";

 

Данчук Віктор Віталійович - учень 10 класу Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області;

 

Сеньків Анна Євгенівна -  учениця 11 класу Навчально-виховного комплексу "Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Підволочиської селищної ради Тернопільської області;

Якимчук Юлія Вікторівна - учениця 11 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука.

 

 

Дипломи ІІІ ступеня:

 

Гулька Іванна Андріївна - учениця 8 класу Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області;

Крупела Яна Ігорівна - учениця 8 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука;

Кушнірук Юлія Петрівна - учениця 8 класу Андрушівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад I-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад";

Сидор Максим Олегович - учень 8 класу Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області;

Солонинка Анастасія Андріївна - учениця 8 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б. Лепкого;

Сурм'як Віра Степанівна -  учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Зборова Зборівського району Тернопільської області;

Тартак Анастасія Русланівна - учениця 8 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Збаразької міської ради Тернопільської області;

 

Нагребельний Євген Юрійович - учень 9 класу Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області;

Наконечний Андрій Петрович - учень 9 класу Стрілковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Клизуб Павло Петрович -  учень 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Лащ Віталій Олександрович - учень 9 класу Комунального закладу Великогаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області;

Олексюк Ілона Миколаївна - учениця 9 класу Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Тернопільської обл.;

Репеха Соломія Борисівна - учениця 9 класу Козівської ЗОШ І- ІІІ ст. №2 Козівської районної ради Тернопільської області;

 

Бартків Богдан Михайлович - учень 10 класу Литвинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області;

Білан Віктор Богданович - учень 10 класу Жуківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів ім.Б. Лепкого Бережанського району Тернопільської області;

Ільницька Марія-Вікторія Сергіївна - учениця 10 класу Лошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що перебуває у комунальній власності Теребовлянської міської ради;

Кужель Катерина Святославівна - учениця 10 класу НВК "Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Кременецької районної ради Тернопільської області";

Мельникевич Тетяна Миколаївна - учениця 10 класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Полиняк Вадим Сергійович - учень 10 класу Циганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Попович Інна Петрівна - учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Хоростків;

Прийдун Марія Володимирівна - учениця 10 класу Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бережанської міської ради Тернопільської області;

Свідер Віктор Володимирович - учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району Тернопільської області;

Цвик Дмитро Сергійович - учень 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

 

Баран Соломія Іванівна - учениця 11 класу Гає-Розтоцького навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Зборівського району Тернопільської області;

Беркич Володимир Васильович - учень 11 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

Ваврик Роман Русланович - учень 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гевко Оксана Богданівна - учениця 11 класу Баворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області;

Ільчук Вадим Петрович - учень 11 класу Шумського ліцею;

Капустинська Вікторія Петрівна - учениця 11 класу Білівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сметана Олена Русланівна - учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці.